• +90 342 317 2000

Buradaki duyurular sürekli olarak güncellenmektedir.

Duyurular ve bilgi için Suat Hayri Karaman (0342 317 2177 ve ikeng@gantep.edu.tr) ile iletişime geçilebilir.

 


İş İlanı (10.06.2024)

FİRMA TANITIMI Makine halı üretimi alanında faaliyet gösteren EMPERA, 1984 yılından günümüze uzanan sektör deneyimiyle üretim merkezi Gaziantep'teki kapasitesini her geçen gün yeni yatırımlarla artırmaktadır. 2015 yılı itibarıyla EMPERA markasıyla markalaşma yönündeki faaliyetlerini sürdürmektedir. İlk kuruluşundan itibaren markalaşma yönünde sürekli gelişim ilkesini benimseyerek ilerleyen EMPERA, Türkiye'nin En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu listesinde yer almaktadır. Kurulduğu günden beri kaliteden ödün vermeden sektöründe en iyisi olmayı hedeflemiştir.

Firma Unvanı: EMPERA HALI SAN.VE TİC.A.Ş.

Firma Adres: BAŞPINAR (ORGANİZE) OSB 4.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ MEHMET LÜTFULLAH BİLGİN BULVARI NO:20 GAZİANTEP / ŞEHİTKAMİL

Aranılan Mühendislikler: Tekstil Mühendisi

Çalışma Alanı: Halı üretimi yapılan işletmenin ilgili birimlerde değerlendirilecektir.

 


İş İlanı (30.05.2024)

Sunpet Ambalaj San. ve Tic. A.Ş. aşağıda belirtilen mühendislik fakültelerinden yetiştirilmek üzere yeni mezun çalışma arkadaşları aramaktadır.

Endüstri Mühendisi

Kimyager

Kimya mühendisi

Mekantronik mühendisi

Elektrik Elektrik mühendisi

Başvuru yapmak isteyenlerin personel@sunpet.com.tr adresine özgeçmişleri ile veya direkt 342 337 12 30 telefonundan iletişime geçebilirler.

 


İş İlanı (13.04.2024)

Üretim Mühendisi

KAMBETON A.Ş

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Prekast beton/betonarme yapı elemanları üretiminde 44 yıllık deneyimi ile güveni esas alarak tasarımdan montaja kadar tüm süreçlerde hizmet sunan, sektörde lider firmamızın Adana Fabrikasında  Üretim  bölümüne "Üretim Mühendisi" pozisyonunda çalışabilecek; genç, dinamik ve disiplinli takım arkadaşı arıyoruz.

İş Tanımı ·         Fabrika ortamında üretim yapan mavi yaka personelin sevk idaresini sağlamak, ·         Üretim için gerekli olan tüm saha şartlarının oluşmasını sağlamak ve kontrol etmek, ·         İSG kurallarından taviz vermeden Kalite Yönetim Sistemi gerekliliklerini yerine getirerek üretimi gerçekleştirmek. Aranan Nitelikler ·         Üniversitelerin İnşaat Teknikerliği veya İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, ·          İnşaat sektöründe minimum 3 yıl deneyimli, ·         Detaylara önem veren, dikkatli ve sistemli çalışmayı prensip edinmiş, ·         Autocad programında proje okuma kabiliyeti olan, -         Adana'da ikamet eden veya edebilecek, -         Vardiyalı çalışmaya uygun, ·         MS Office programlarından özellikle excel programını iyi derecede kullanabilen, ·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, ·         Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,  planlama, iş takibi ve koordinasyon becerilerini etkin düzeyde kullanabilen, problem çözme yeteneği gelişmiş, hedef ve sonuç odaklı ve amirlerinin vermiş olduğu görevi eksiksiz yapabilecek, ·         Çözüm odaklı, kişisel ve mesleki motivasyonu yüksek, öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık, disiplinli ve sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın çalışma arkadaşı arıyoruz.

İncirlik Cumhuriyet Mah. İncirlik Bulvarı No: 390 Yüreğir / ADANA

https://www.kambeton.com.tr/

kambeton@kambeton.com.tr

Tel:  0322 346 00 01-02

 


İş İlanı (13.04.2024)

Bkrc Endüstriyel Enerji firmasına stajyer veya mezun öğrenci aranmaktadır.

Firma Sektörü : Makine/Metal/Sanayi

Tercih Edilen Bölümler: Makine Mühendisi, Endüstri Mühendisi, Elektrik ve Elektronik Mühendisi

http://www.endustriyelenerji.com/

Industrial Sales Specialist

Taner Şaşmaz

Bkrc Endüstriyel Enerji Isı Sanayi Taahhüt Paz.Tic.Ltd.Şti

Adres : Sanayi Mah. 60348. Cad. No:32 Şehitkamil/Gaziantep

Tel:+90 506 969 84 96

taner@endustriyelenerji.com> taner@endustriyelenerji.com

 


İş İlanı (13.05.2024)

SURYA HAKKINDA

ABD'nin en büyük halı şirketlerinden biri olan Surya, Hindistan ve Avrupa'da da ofislere sahiptir. El yapımı, makine yapımı halılar ve ev dekoru alanında uzmanlaşmıştır. Ürünlerini Çin, Hindistan ve Türkiye gibi merkezlerden tedarik eden Surya, zengin bir ürün yelpazesine sahiptir. ABD pazarındaki sağlam yerini korurken, Avrupa'da da ciddi bir büyüme göstermiştir.

İş tanımı

• Gümrükleme acentesi ve nakliye acenteleriyle çalışarak ithalat, ihracat ve nakliye operasyonlarını önceden planlayıp ve organize etmek, • Üreticiler ve gümrükleme acentesi ile gerekli ihracat, ithalat evraklarını organize etmek, • Deniz ve karayolu sevkiyatlarını merkez ofis ile takip etmek, teslimatları koordine etmek, • Konteynerin ilgili ülkelere varışından sonra depolara zamanında tesliminin sağlanması ve takibi. • Stok durumuna göre yüklemelerin organize edilmesi. • Üretici ile koordineli olarak sipariş takibi, (hazır olma tarihi, yükleme tarihi vs.) • Yeni ürünlerin yükleme öncesinde barkod ve kalite kontrolü. • Microsoft Office'in (Word, Excel, PowerPoint) yetkin kullanımı. • Akıcı İngilizce konuşma ve yazma, • Çalışma dili İngilizce (Europe ve Hindistan Ofis ile düzenli olarak iletişim halinde olmak gerekiyor) • Askerliğini yapmış olmak. • Deneyimli olması tercih sebebidir. Başvuru yapacak adayların CV'lerini aşağıdaki e-posta adreslerine göndermeleri gerekmektedir.

İLGİLİ İLETİŞİM BİLGİLERİ: Email: Gulistan.Polat@surya.com , onur.ozsert@surya.com Phone: 0553 563 9917

 


İş İlanı (05.04.2024)

Antakya Merkezde yer alan 650 konutlu Emlakkonut Projesi için;

Harita Mühendisi

Topoğraf

Şenör

Makina Mühendisi

İnşaat teknikeri (0-3 yıl mezun)

Elektrik teknikeri (0-3 yıl mezun)

Makine teknikeri (0-3 yıl mezun)

Şantiye ön muhasebe elemanı

alınacaktır.

İsteklilerin Niyazi Atagül ile iletişime geçerek (0532 247 38 01) CV ile müracaat edebilirler.

 


İş İlanı (03.04.2024)

Mersin bölgesinde istihdam edilmek üzere Kalite güvence ve kalite kontrol için gıda mühendisi aranmaktadır.

İrtibat: Vedat Kaya : 0533 352 23 83

 


İş İlanı (02.04.2024)

Gaziantep islahiye ilcesinde pastacilik malzemeleri ve puding benzeri urunlerin uretildigi bir fabrika icin tum sureclerden sorulu olacak deneyimli fabrika muduru pozisyonuna Gıda muhendisi aranmaktadir.

Ersin Erturk :0533 705 87 16

 


İş İlanı (25.03.2024)

Mardin Organize Sanayi Bölgesinde bulunan un sektöründe ilk 3'te olan Tiyan Un fabrikasının laboratuvar bölümü için Gıda Mühendisine ihtiyaç vardır. 

İrtibat :Mehmet Timurağaoğlu

Tel:+90 533 391 27 93

 


İş İlanı (14.02.2024)

Köksan Pet ve Plastik Ambalaj Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi adı altında devam eden, yakaladığı hızlı büyüme trendiyle, pet ve plastik ambalaj sektöründe Türkiye’nin önde gelen şirketleri arasına giren şirketimizde değerlendirmek üzere,

Makine, mühendisliği bölümünden mezun,

Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen,

Analiz ve Raporlama yeteneği olan,

Ekip çalışmasına yatkın, gelişime açık,

İnsan ilişkilerinde başarılı,

Sözlü ve yazılı iletişim kabiliyeti yüksek,

Sorumluluk sahibi,

Mesleğinde uzun ve başarılı bir kariyer hedefleyen,

Gaziantep'te ikamet eden/edebilecek.

İngilizce bilen,

Vardiyalı çalışma sistemine uygun,

İş takibi ve organizasyon becerisine sahip,

Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

Takım arkadaşları aranmaktadır.

Feridun BOYACI

İnsan Kaynakları Müdürü

4. Organize Sanayi Bölgesi 83422 Nolu Cad. No:10, Şehitkamil / GAZİANTEP

feridun.boyaci@koksan.com, Tel: 0544 397 97 83 Fax : 0342 357 03 47

 


İş İlanı (18.01.2024)

Acorpack Ambalaj San.veTic.A.Ş bünyesinde ihracat-ithalat departmanında yetiştirmek üzere yeni mezun veya intörn öğrenci çalışma arkadaşı aranmakta.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Acorpack Ambalaj, dünyada ihtiyaç duyulan tüm sektöre hitap etmektedir. Üretimde yurt içi ve yurt dışı satış hacminde dünyada sektörün öncü olmak amacındadır. Yurt dışı pazarlama ve satış alanında kendisini geliştiren bayan ekip arkadaşlarına ihtiyaç oluşmuştur.

Özellikle Gaziantep'te ikamet eden ve uzun süreli çalışacak, dış ticaret alanında çalışacağı için özellikle İngilizce (okuma-yazma-konuşma ) B2 seviyesinde olan kişilere ihtiyaç vardır.

İletişim bilgisi : FERDİ YÖRGÜÇ

İNSAN KAYNAKLARI UZMANI

0538 388 14 20 ulaşılması rica olunur.

www.acorpack.com Acorpack Ambalaj San. ve Tic. A.Ş. Başpınar 5. Organize Sanayi Bölgesi 83507 Nolu Cadde No:13 27600 Şehitkamil / Gaziantep Tel : 00 90 342 337 85 86 Fax : 00 90 342 337 85 87

 


İş İlanı (17.01.2024)

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Ecoplast Plastik Ambalaj Sanayi A.Ş., dünyada ambalaj sektöründe var olan son teknolojilere sahip flekso baskılı ve esnek ambalaj üretiminde ve yurt içi / yurt dışı satış hacminde sektörün en önemli oyuncuların oyuncularından biridir.

Sürekli büyüyen ve gelişen organizasyonumuzda, deneyimiyle ve vizyonuyla değer katacak İhracat Satış Temsilcisi çalışma arkadaşı aranmaktadır.

Yetkinlikler;

· Universite lisans mezunu, tercihen ilgili bolumlerden mezun,

· Tercihen ambalaj sektöründe özellikle yeni müşteri portföyü geliştirilmesi ve mevcut portföyün yönetilmesi ile  ilgili en az 2 yıllık tecrübeli,

· Çok iyi derecede İngilizce, tercihen ikinci dil bilen,

· MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, analiz ve raporlama kabiliyeti yüksek, tercihen SAP tecrubesi olan,

· Analitik düşünebilen, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ve prezantabl,

· Yurtdisi seyahat engeli bulunmayan ve gerektiğinde sık seyahat edebilecek.

· Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan,

· Gaziantepte ikamet eden, edebilecek

İletişim numarası: 0549 139 38 78 Mail: samet.topcu@erusluglobal.com

Başvuru yapmak isteyen adaylar İletişim veya mail kanallarından özgeçmişlerini iletebilir veya iletişime geçebilirler.

 


İş İlanı (02.01.2024)

4. OSB'de bulunan Özmermer Un Fabrikasiında çalışacak, ihracat ve sevkiyat planlamasına bakacak, Arapça, İngilizce ve Türkçe bilen, Excel kullanabilen eleman aranmaktadır. İş tecrübesine gerek bulunmamaktadır.

Çalışma saatları: Hafta içi 8:00-17:30

Cumartesi: 8:00-14:00

İrtibat Tel: 0530 388 11 50

 


İş İlanı (29.12.2023)

Nizin Organize Sanayi Sakız ve Jelibon Fabrikasında Üretim Departmanında görevlendirilmek üzere 10 Gıda Mühendisi istihdam edilecektir.

Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun,

Gıda Sanayi Sektöründe tecrübeli

İngilizce bilen

İnsan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına uyum gösteren,

Analitik düşünen, detaylara önem veren, hedef ve sonuç odaklı,

MS Office Programlarına hâkim,

Vardiyalı çalışma saatlerine uyabilecek

Başvurular, aşağıdaki numaraya WhatsApp üzerinden ya da firmaya giderek yüz yüze yapılabilir.

0090 537 911 8184

Nizin Organize Sanayi Bölgesi, Doğrular 1. Cd. No: 15, Nizip, Gaziantep

 


İş İlanı (27.12.2023)

Bastak Instruments, faaliyet gösterdiği gıda, un, tahıl, tohum, yağlı tohum, baklagil ve yem kalite kontrol cihazları, Türkiye'nin ve Dünya’nın ilk patent ve faydalı modele sahip robotik numune alma sistemleri, 35 farklı un katkı maddesi alanında Ar-Ge ve İnnovasyon  faaliyetlerine devam etmektedir.

Bastak Instruments, Eğitim ve Yetenek Gelişim Faaliyetleri'ni 'Bastak Akademi' çatısı altında birleştirmiştir. Bastak Instruments kapsamında bulunan kurumsal, mesleki, kişisel ve liderlik eğitim programları yapılmaktadır. Bu kapsamda Yüksek Lisans ve Doktora öğrencilerine yarı zamanlı veya tam zamanlı işe başlatma, lisans öğrencileri için staj yapma imkanı sunulmaktadır.

 

İletişim: Fatma Özen

Human Resources

ik@bastak.com

+90 544 395 67 01

Dağyaka mah. 2008. cad. No/12 Kahramankazan ANKARA Turkey 06980

 


İş İlanı (25.12.2023)

Gıda ve Kozmetik belgelendirme alanında teknik denetçi olarak çalışabilecek;

- Gıda Mühendisliği, Kimya Mühendisliği vb. bölümlerden mezun,

- En az 4 yıl çalışma tecrübesi olan (sektörlerden birinde en az 2 yıl çalışmaış),

- Seyahat engeli olmayan 

Çalışma arkadaşları aranıyor.

Başvuru: KAS Uluslararası Sertifikasyon

cv@kascert.com 

 


İş İlanı (21.12.2023)

Vardiya Mühendisi

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

GENEL NİTELİKLER

Üniversitelerin Gıda Mühendisliği tercih sebebi olmak üzere ilgili bölümlerinden mezun,

Tercihen gıda üretim tesislerinde 2 yıl deneyime sahip,

Vardiyalı çalışabilecek,

Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli,

Planlama, koordinasyon ve organizasyon becerisi yüksek,

Günlük, haftalık, aylık ve yıllık raporlama yapabilecek,

Askerliğini yapmış, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen,

İŞ TANIMI

Üretim faaliyetlerinin belirlenen üretim programı, ürün spesifikasyonları doğrultusunda yürütülmesini gerçekleştirmek ve personelin etkin yönetimini sağlamak.

Üretim  ile ilgili süreçleri yürütmek; vardiyalar arası koordinasyonu ve bilgilendirmeyi sağlamak, İşletmenin/birimin üretim raporlarının hazırlanmasını sağlamak,

Üretimde verimliliğin devamı ve arttırılması için gerekli çalışmaları yapmak, yapılan çalışmaları üst amire rapor etmek,

Çalışanların iş güvenliği ve sağlığı ile ilgili gerekli tüm tedbirleri almak, işlerin işçi sağlığı ve güvenliği kurallarına uygun olarak yapılmasını sağlamak.

Kalite yönetim sistemlerinin sürekliliği ve iyileştirme çalışmalarına iştirak etmek.

Gündüz mesai bitiminden sonra tüm tesislerden sorumlu olmak ve her türlü problem karşısında amirlerine bilgi vererek çözüm aramak.

Üst yönetimin verdiği direktifler doğrultusunda çalışmalarını sürdürmek, sorumluluğu içerisindeki tüm çalışanları firma menfaatleri doğrultusunda etkin ve verimli bir şekilde sevk ve idare etmek.

ACARSAN HOLDİNG Gaziantep(Şehitkamil)

 


İş İlanı (08.11.2023)

CORN GLOBAL

Genel Nitelikler İş Tanımı

Kurulduğu günden bu yana istikrarlı kadrosunun tecrübesini, teknolojinin gücü ile birleştirip faaliyetini küresel ölçeğe çıkartarak sektöründe öncü ve lider şirket olan Gaziantep 4. Organize Sanayi Bölgesinde kurulan kuruyemiş ve mısır üretimi ve paketlemesi yapan firmamızda değerlendirmek üzere, aşağıdaki iş tanımı ve niteliklere uygun ‘’Üretim Mühendisi’’ aramaktayız.

İlgilenen adaylar özgeçmişlerinizi cornnglobal@gmail.com  adresine veya  İletişim Bilgisi : 0533 659 27 92 adresiyle paylaşarak başvuruda bulunabilirler.

İş Tanımı;

· Üretim planı doğrultusunda belirlenmiş ürünlerin, müşteri gereksinimlerine göre üretim planının hazırlanması,

· Üretimin sağlanması için gerekli süreçlerin hizmet ve ürünlerin üretimi sırasında gerekli olan iş gücü, zaman, makine kapasitesi, kaynak ve hammaddelerin planlaması,

· Gerçekleştirilen üretim faaliyetlerine paralel olarak tüm süreçlerde kalite ve gıda güvenliği ile ilgili proses kayıtlarının tutulmasını sağlamak,

· Üretim verimlilik raporlarının ve performans değerlendirmesini hazırlamak, · Üretimin genel tertip ve düzeninin sağlanması için gerekli aksiyonları tespit etmek ve takibini yapmak. Genel Nitelikler;

· Araştırmacı, dinamik ve takım çalışmasına yatkın,

· Microsoft Office Programlarını etkin kullanabilen,

· Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

· En az iki yıl deneyimi olan, · Vardiyalı çalışmaya uygun,

· İngilizce bilen,

· Üniversitelerin ‘’Gıda Mühendisliği’’ bölümünden mezun takım arkadaşı aramaktayız.

Gözde GEYIK Kalite Güvence Müdürü Quality Assurance Manager

Meray Kuruyemiş Gıda San.Tic.Ltd.Şti 4.Org.San.Böl. 83414 Cad. No :11 27620 Şehitkamil- Gaziantep- TURKEY T: +90.342.357 06 90 F: +90.342.357 06 96 E-mail: g.geyik@meray.eu

Web: www.meray.eu

 

 


İş İlanı (25.10.2023)

Grand Carpet / Grand Halı (Üretim Mühendisi – Planlama Mühendisi-İhracat Müşteri Temsilcisi)

Uygun kişiler kariyernet üzerinden veya dilek.turkan@grandcarpet.com mail adreslerine CV ileterek başvuruda bulunabilirler.

1.Üretim Mühendisi 1998 yılından beri başarılı faaliyetlere imza atmış ve sektörün en hızlı büyüyen şirketlerinden olan Grand Halı'nın Üretim Departmanında Üretim Mühendisi olarak bizimle birlikte çalışacak aşağıda belirtilen özelliklere sahip ekip arkadaşı arıyoruz.

Üniversitelerin Tekstil, Makine, Endüstri vb. Mühendisliği bölümünden mezun

Tercihen halı üretim sektöründe kısa tecrübesi olan,

MS Office programlarına hakim

Analitik düşünebilen, detaylara önem veren, planlı ve takipçi

Yeniliklere açık, yüksek enerjili, öğrenmeye ve gelişime açık

Gaziantep’te ikamet eden/edebilecek olan

 

2.Planlama Mühendisi

Grand Halı' nın Planlama Departmanı'nda yetiştirmek üzere tercihen üniversitelerin Endüstri ,Tekstil , Makine vb.Mühendislik Fakültelerinden mezun; MS Office uygulamalarına hakim,

Ekip çalışmasına yatkın,

Raporlama ve analitik düşünme kabiliyeti gelişmiş,

İş takibi ve organizasyon becerisine sahip,

Gaziantep’te ikamet eden/edebilecek olan,

Planlama Mühendisi ekip arkadaşları arıyoruz.

 

3.İhracat Müşteri Temsilcisi

Grand Halı’ nın Dış Ticaret Departmanı için yetiştirmek ve değerlendirmek üzereaşağıda belirtilen kriterlere uygun “İhracat Müşteri Temsilcisi” ekip arkadaşı arıyoruz.

Üniversitelerin ilgili 4 yıllık bölümlerinden mezun,

İngilizceyi ileri seviyede aktif olarak kullanabilen,

Tercihen temel seviyede Arapça bilen,

MS Office programını iyi seviyede kullanabilen,

İletişim yetkinliği yüksek, analitik düşünen ve sonuç odaklı,

Müşteri odaklı çalışan,

Yaratıcı ve problemlere çözüm geliştirebilen,

Araç kullanabilen,

Seyahat engeli bulunmayan.

Gaziantep’te ikamet eden/edebilecek olan

 

İŞ TANIMI

Portföyümüze yeni müşteriler katarak satış alanımızı geliştirmek ve arttırmak,

Müşteriden gelen siparişi sevkiyata kadar koordineli bir şekilde süreci takip etmek,

Haftalık ve aylık satış raporlarını hazırlamak,Yurtdışı ve yurtiçi fuarlar ile ilgili organizasyon ve dokümantasyonu hazırlamak,

Yeni Pazar araştırması yaparak, yeni müşteriler kazanmak,

Satış analizleri yapmak ve raporlamak,

Fuar, tanıtım ve eğitimlere katılmak.

 


İş İlanı (23.10.2023)

Fabrika bünyemizde çalışmak üzere Gıda Mühendisliği bölümü mezunu vardiya mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

İlgili arkadaşlar bizlerle iletişime geçebilirler.

Sabri COŞKUN

Fabrika Müdürü

Plant Manager

Kadooğlu Yağ San. Ve Tic. A.Ş 4. Organize Sanayi Bölgesi

83422. Cadde No: 11 Başpınar – Gaziantep / Türkiye T: +90 342 357 0410 F: +90 342 357 0078 M: +90 537 065 5948

sabri.coskun@kadoogluyag.com.tr

bizce.com.tr

 


İş İlanı (18.10.2023)

Barilla- Bakım Mühendisi ilanı Hk.

 

QUALIFICATIONS AND JOB DESCRIPTION

Barilla Turkey is looking for a Maintenance Engineer based in Bolu city. The individual will directly report to the Tecnical Area Manager.

Key Accountabilities:

Carrying out planned-preventive maintenance works

To intervene in electrical/automation and mechanical failures

Work on root cause analysis in order not to encounter the same problem again

To increase the effectiveness of planned and preventive maintenance by creating reports on maintenance performed and malfunctions experienced

To research technological developments to increase the efficiency of existing systems, to develop and propose new projects, to realise approved projects

To follow up the stock of machine spare parts, to take necessary actions in case of critical stock

Ensuring the necessary co-operation in purchasing processes such as selection of suppliers, control and acceptance, and ensuring the supply of spare parts and materials required for breakdown and maintenance work through purchasing

To ensure that all activities are carried out according to OHS Follow-up and commissioning of investment projects

To monitor the operation of auxiliary facilities

 

Requirements

Bachelor’s Degree in related engineering departments

Experienced in a similar role

Fluency in English and Turkish Proficiency automation and field equipment

Result oriented and dynamic with good communication skills

Residence in Bolu or able to move to Bolu city

Barilla is an equal opportunity employer. We are committed to providing an accessible, inclusive, open and welcoming workplace environment for people with different abilities, backgrounds, lifestyles, sexual orientation, gender identity, needs and expectations, helping all individuals to make the most of their professional potential.

 

Betül Eryılmaz

Mill Manager

Barilla Gıda A.Ş. D 100 Karayolu 7. km | 14240 Bolu | Turkey Tel: 90-(374) 474 0 474 | Fax: 90-(374) 243 95 58 www.barilla.com

Barilla. The Italian Food Company. Since 1877.

www.barillagroup.com

 


İş İlanı (09.10.2023)

METEN MAKİNA TAAHÜT VE İMALAT SAN. 

Aşağıdaki niteliklerde çalışma arkadaşları aramaktayız.

Uygun kişilerin CV’lerini turgay@metenmakina.com adresine gönderebilirler.

1) Makina Mühendisi.

Üniversitelerin Mühendislik Fakültesi Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun,

MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen,

Yetiştirilmek üzere yeni mezun olmuş veya en fazla 2 yıl deneyimli,

İngilizce okuma ve yazma bilgisine sahip,

AutoCAD ve SolidWorks programlarından en az birini orta seviye kullanabilen,

Teknik resim okuyabilen ve teknik resim çizebilen,

Etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın,

Sürekli öğrenme ve gelişime inanan,Planlama, koordinasyon ve problem çözme becerilerine sahip,

Sorumluluk bilinci yüksek,

Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 3 yıl tecilli olması gerekmektedir.

Gaziantep' te ikamet eden / edebilecek olan.

 

2) Elektrik-Elektronik Mühendisi.

Üniversitelerin Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,

MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen,

Yetiştirilmek üzere yeni mezun olmuş veya en fazla 2 yıl deneyimli,

İngilizce okuma ve yazma bilgisine sahip,

EPLAN veya benzeri programlarından en az birini orta seviye kullanabilen,

Etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın,

Sürekli öğrenme ve gelişime inanan,

Planlama, koordinasyon ve problem çözme becerilerine sahip,

Sorumluluk bilinci yüksek,

Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 3 yıl tecilli olması gerekmektedir.

Gaziantep' te ikamet eden / edebilecek olan.

 

3) İdari İşler Elemanı.

Üniversitelerin İşletme, İktisat ve benzeri bölümlerinden mezun,

MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen,

Yetiştirilmek üzere yeni mezun olmuş veya en fazla 2 yıl deneyimli,

İngilizce okuma ve yazma bilgisine sahip,

Etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın,

Sürekli öğrenme ve gelişime inanan,Planlama, koordinasyon ve problem çözme becerilerine sahip,

Sorumluluk bilinci yüksek,

Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 3 yıl tecilli olması gerekmektedir.

Gaziantep' te ikamet eden / edebilecek olan.

M.TURGAY EREN

Makina Mühendisi/Mechanical Engineer

METEN MAKİNA TAAHÜT VE İMALAT SAN.

5.Organize Sanayi Bölgesi.83509 Nolu Cad.No:3 Başpınar 27600 Şehitkamil / GAZİANTEP GAZİANTEP TURKIYE P. +90 3422390656 F. +90 3422390659

turgay@metenmakina.com

www.metenmakina.com

 


İş İlanı (08.10.2023)

Kardemir Çelik Sanayi Hava Ayrıştırma Tesisi Saha İşletme Mühendisi İlanı

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI (Ref: OKS-ENG)

• Ülkemizin çelik sanayinin güzide kuruluşu Karalp Şirketler Grubu Kardemir Çelik Sanayi Anonim Şirketimizin İzmir Aliağa’da bulunan iş yerlerindeki iş gücü ihtiyacını karşılamak amacıyla dinamik organizasyonumuza değer katacak, yenilikçi, öğrenmeye açık ve ortak başarıları birlikte kutlayacak takım arkadaşlarımızla sektördeki öncülüğümüze devam etmek için “Aylık Ücretli (Beyaz Yaka) Çalışan Aday Havuzu” oluşturulacaktır. •

Aşağıda yer alan pozisyonda belirtilen kriterleri sağlayan adaylar insan kaynakları mülakatı ve teknik mülakat süreçlerine tabi tutulacak olup işe alımlar da bu süreçlerde başarılı olan adaylar arasından yapılacaktır.

• Ayrıca, adayların başvuru şartlarını taşımadıkları veya evraklarının eksik/yanlış olduğu tespit edildiğinde, bu sürecin hangi aşamasında olursa olsun adaylıkları sona erdirilecektir.

HAVA AYRIŞTIRMA SAHA İŞLETME MÜHENDİSİ

• Üniversitelerin kimya, kimya mühendisliği, makine mühendisliği bölümlerinden mezun,

• Tercihen hava ayrıştırma tesisi veya oksijen azot argon gaz prosesi konularında asgari 2 yıl tecrübeli

• Asgari B1 seviyesinde İngilizce dil bilme seviyesine sahip,

• Proses dahilindeki tüm üretim süreçlerinden sorumlu olmak, (üretim, dolum ve ürünlerin müşteriye teslim süreci)

• Şirketimizin İSG ve Çevre Politikasını, “0” kaza felsefesini ve kararlılığını anlatacak, İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre konusunda tüm çalışanlara örnek olacak,

• Faaliyetlerimizin yasal mevzuattaki uygulanabilir yönetmeliklere ve Şirketimizin İSG ve çevre ile ilgili kurallarına uygun yürütülmesi konusunda güvence, kontrol/denetim, takip ve raporlama görevlerinin yürütülmesini sağlayacak,

• Sektörle ilgili en güncel ulusal/uluslararası uygulamaların araştırılmasını sağlayacak ve bunların uygulanması için önerilerde bulunacak,

• Tüm çalışanların ihtiyaç duyduğu eğitimlerin belirlenmesi ve gerçekleştirilmesini sağlayacak,

• Görev aldığı Fabrika/İşletmede saha denetimleri, raporlamalar, periyodik toplantılar, kaza araştırmaları yönetimi, acil durum yönetimi, vb. çalışmalarına destek verecek,

• Gerekli ortam ölçümlerinin planlanmasını sağlayacak,

• İşyerinde meydana gelen iş kazası, meslek hastalıkları ve ramak kala olayların nedenlerinin araştırılması ve tekrarlanmaması için alınacak önlemler konusunda çalışmaların yapılmasını sağlayacak,

• Acil durum planlarının oluşturulmasını sağlayacak,

• MS Office programlarında yetkin,

• Ağır, tehlikeli ve çok tehlikeli iş sınıfında çalışabilen,

• Analitik bakış açısına sahip, takip, koordinasyon ve raporlama kabiliyeti yüksek,

• Esnek çalışma saatlerine uygun,

• Öğrenme ve değişime açık, çözüm ve sonuç odaklı,

• Müşteri ve kalite odaklı, etkili iletişim ve pozitif duruşa sahip,

• Ekip çalışmasına yatkın, kaynaklarını etkin kullanan, yenilikçi,

• İzmir Aliağa’da bulunan işyerlerimizde çalışmak isteyen,

 

Takım arkadaşları arıyoruz.

Başvuru : personel@kar-demir.com.tr  (Son başvuru tarihi : 15 Ekim 2023)

 


İş İlanı (05.10.2023)

Asil (Eksen) büro mobilyaları İnsan Kaynakları Departmanı olarak Nizip'te faaliyet gösteren firmamıza endüstri mühendisliği ve makine mühendisliği bölümlerinden mezun en az 3 yıl tecrübeli, 3 boyutlu çizim yapabilecek (solidworks, 3ds max) Ar-Gge elemanı alınacaktır.

 


İş İlanı ve İntörn Mühendis İhtiyacı (03.10.2023)

Zeki Mensucat

Polyester ve Akrilik iplik üretimi yapan firmamızda değerlendirilmek üzere intörn mühendis ve üretim planlama mühendisi talebimiz bulunmaktadır.

İlan 1: Tekstil Müh., Endüstri Müh., Makine Müh., Elektrik ve Elektronik Müh. ve Mekatronik Müh., planlama, süreç iyileştirme, işletmenin üretim ve bakım birimlerinde değerlendirilmek üzere intörn mühendis çalışma arkadaşları aranmaktadır.

İlan 2 Gaziantep 4. Org. San. Bölgesinde Polyester İplik üretimi yapan işletmemizde“Üretim Planlama Mühendisi” çalışma arkadaşı arıyoruz.

GENEL NİTELİKLER

Üniversitelerin“Endüstri Mühendisliği” veya “Tekstil Mühendisliği” bölümlerinden mezun.

Aynı veya benzer pozisyonda, tercihen 1 yıl tecrübeli.

Microsoft Office (İyi derece Excel bilgisine sahip) programlarını etkin olarak kullanabilen.

İletişim, planlama ve problem çözme becerileri güçlü.

Tercihen B2 seviyesinde İngilizce bilen.Gaziantep' te ikamet eden veya edebilecek çalışma arkadaşı aramaktayız.

İŞ TANIMI

Planlama ve üretim çalışmalarının belirlenen hedefler doğrultusunda, hazırlamak ve yürütmek.

Üretim süreci boyunca; satış, satın alma ve üretim departmanlarıyla arasındaki ilişkileri koordine etmek.

Tüm proses planlarını yapmak ve departmanların iş birliği içerisinde çalışmasını sağlamak.

Gerekli planlama değişikliklerinde hızlı ve doğru bir şekilde üretim programları üzerinde gerekli revizyonları yapmak ve ilgili birimlere bilgi aktarmak.

 

Başvurularınızı basvuru@polyinnova.com.tr e-posta adresine öz geçmişlerinizi ileterek yapabilirsiniz.

 


İş İlanı (01.10.2023)

ACARSAN HOLDİNG Vardiya Mühendisi İş İlanı

“Vardiya Mühendisi” pozisyonunda çalışma arkadaşları aramaktayız.

 

GENEL NİTELİKLER

Üniversitelerin Gıda Mühendisliği tercih sebebi olmak üzere ilgili bölümlerinden mezun,

Tercihen gıda üretim tesislerinde 2 yıl deneyime sahip,

Vardiyalı çalışabilecek,

Takım çalışmasına yatkın,

insan ilişkileri kuvvetli,

Planlama, koordinasyon ve organizasyon becerisi yüksek,

Günlük, haftalık, aylık ve yıllık raporlama yapabilecek,

Askerliğini yapmış,

MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen,

 

İŞ TANIMI

Üretim faaliyetlerinin belirlenen üretim programı, ürün spesifikasyonları doğrultusunda yürütülmesini gerçekleştirmek ve personelin etkin yönetimini sağlamak.

Üretim ile ilgili süreçleri yürütmek; vardiyalar arası koordinasyonu ve bilgilendirmeyi sağlamak,

İşletmenin/birimin üretim raporlarının hazırlanmasını sağlamak,

Üretimde verimliliğin devamı ve arttırılması için gerekli çalışmaları yapmak, yapılan çalışmaları üst amire rapor etmek,

Çalışanların iş güvenliği ve sağlığı ile ilgili gerekli tüm tedbirleri almak, işlerin işçi sağlığı ve güvenliği kurallarına uygun olarak yapılmasını sağlamak.

Kalite yönetim sistemlerinin sürekliliği ve iyileştirme çalışmalarına iştirak etmek.

Gündüz mesai bitiminden sonra tüm tesislerden sorumlu olmak ve her türlü problem karşısında amirlerine bilgi vererek çözüm aramak.

Üst yönetimin verdiği direktifler doğrultusunda çalışmalarını sürdürmek,

sorumluluğu içerisindeki tüm çalışanları firma menfaatleri doğrultusunda etkin ve verimli bir şekilde sevk ve idare etmek

 


İş İlanı (28.09.2023)

BAKSAN YÜRÜYEN MERDİVEN SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

1.Organize Sanayi Bölgesinde araç üstü ekipman konusunda faaliyet göstermekteyiz.

www.baksan.com.tr

Firmamız bünyesinde aşağıdaki alanlarda çalışma arkadaşları arıyoruz.

Tasarım Mühendisi: Makine Mühendisi , Mekatronik Mühendisi

Kalite Kontrol Mühendisi: Makine Mühendisi, Elektrik/Elektronik Mühendisi, Mekatronik Mühendisi, Endüstri Mühendisi

Teknik Ressam: Makine Mühendisi, Makine Teknikeri

Giriş Kalite Kontrol Sorumlusu: Makine Teknikeri

İlgilenen Mühendisler CV’lerini info@baksan.com.tr adresine gönderebilir veya 0 533 7377031 nolu numaradan iletişime geçebilirler.

 


İş İlanı (27.09.2023)

ACARSAN HOLDİNG

Kalite Güvence Uzmanı

 

Genel Nitelikler ve İş Tanımı

Firmamızın Makarna ve Un fabrikalarında çalıştırılmak üzere “Kalite Güvence Uzmanı” pozisyonunda çalışma arkadaşı aramaktayız.

Genel Nitelikler

 • Üniversitelerin Gıda Mühendisliği tercih sebebi olmak üzere ilgili bölümlerinden mezun,
 • Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmalarda kalite yönetim sistemleri ve süreç yönetimleri konusunda  en az 2 yıl deneyime sahip,
 • Analitik düşünme ve problem çözme yeteneği yüksek, sonuç odaklı,
 • ISO 9001, 14001, 45001, 22000, BRC, 5s ve diğer yönetim sistemleri hakkında bilgi sahibi,
 • İç tetkikçi sertifikasına sahip,
 • Dokümantasyon yönetimi bilgi ve becerisine sahip,
 • Planlama ve koordinasyon becerisi yüksek,
 • Tedarikçi ve zincir mağaza denetimlerine hakim,
 • Takım çalışmasına yatkın, liderlik, temsil ve iletişim yeteneğine sahip, KVKK uyum süreci çalışmalarında yer almış ve bilgi sahibi,
 • SAP ve MS Office uygulamalarına hakim,
 • Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,
 • Seyahat engeli olmayan,
 • Gaziantep’te ikamet eden veya edebilecek.

İş Tanımı

 • Kalite yönetim stratejileri çerçevesinde Kalite Güvence hedeflerinin, aksiyon planlarının oluşturulması ve gerçekleşme durumlarının takip edilmesi,  
 • Gıda mevzuatlarının takip edilmesi,
 • Şirket bünyesinde Kalite Güvence Departmanı’nın sorumlu olduğu denetimlerin yapılması, raporlanması, gelişim alanlarının iyileştirilmesi, risklerin ortadan kaldırılması, Kullanılan doküman sisteminin yönetilmesinden sorumlu olunması, sistemin ihtiyaçları doğrultusunda güncelliğinin sağlanması,
 • Üretim alanı içerisinde GMP denetimlerini gerçekleştirmesi,
 • Üretim ve üretim sonrası tüm süreçlerde kalite yönetim sistemlerinin işleyişinin izlenmesi, gerekli düzeltici ve önleyici faaliyetlerin başlatılması, izlenmesi ve sonuçlandırılmasının sağlanması,
 • Kalite ve Gıda Güvenliği konusunda ihtiyaç duyulan eğitimleri tasarlanması, eğitim verilmesi, şirket içinde eğiticilerin yetiştirilmesi,
 • Denetimlerin planlanması, yönetim temsilcisi ve iç denetçi olarak, yönetim sistemi faaliyetlerinin yürütülmesi,
 • Mevcut ve yeni ürünlerle ilgili ambalaj geliştirme ve iyileştirme çalışmalarının yürütülmesi,
 • Yasal mevzuatların takip edilmesi ve ambalaj etiket bilgilerinin yasal uygunluğunun sağlanması,
 • Ambalaj, etiket vb. diğer girdilerin yasal yönetmelikler doğrultusunda kontrol edilerek uygunsuz girdilerin kullanılması ve uygunsuz son ürünlerin satışının engellenmesinde sorumlu olunması,
 • Tüm yasal izin belgelerinin başvurularının (TKDB Üretim İzni, TAPDK Üretim İzni .vb.) ilgili kamu kurumlarına yapılması, dosya takibinin yapılarak belgelerin alınması, gelen belgeleri muhafaza edilmesi ilgili resmî kurumlara karşı şirketin temsil edilmesi.
 • Pest kontrol ilaçlama takibi ve kontrolünün yapılması.

 


İş İlanı (26.09.2023)

Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere uzun süreli çalışacak Endüstri ve Makine Mühendisi arkadaşlar arıyoruz.

İlgili kişi: Bayram ÇELİK 0 533 705 87 18

Bayram ÇELİK Fabrika Müdürü

Tel: 0342 357 01 20 (pbx) 115

Fax: 0342 357 01 24

www.torkut.com.tr

bayramc@torkut.com.tr

 


İş İlanı (26.09.2023)

Gaziantep O.S.5 . Bölgede faaliyet gösteren  Olcan kağıt Ambalaj ve San. Tic. A.Ş. İKA sorumlusu olarak görev yapmaktayım. Faaliyet alanımız aslında geri dönüşüm üzerine kurulu atık kağıtlarda viyol üretimi yapan yeni bir işletmeyiz. Bünyenizden yeni mezun olmuş ve firmamızda deneyim kazanabilecek kategoride bir makina mühendisi ve bir kimya mühendisi yönlendirme yapabilirsiniz. uygun adayların iletişime geçmelerin rica ederim.

Saygılarımla -- İbrahim Halil Bağarsakçı

İnsan Kaynakları Kordinatörü / Human Resource Coordinator Olcan Kağıt ve Ambalaj San. Tic. A.Ş.

+90 342 337 14 14

ihb@olcankagit.com

www.olcankagit.com

5. Org. San. Böl. 83539 nolu sok. No:27 Şehitkamil Gaziantep Türkiye

 


İş İlanı (25.09.2023)

Organize Bölgesinde bulunan TANIŞ DEĞİRMEN MAKİNALARI Üreten firmamızda Makine Mühendisi, İyi düzeyde İngilizce bilen personel arayışımız vardır.

İlgilenen kişiler CV'lerini gönderebilirler.

İRTİBAT İÇİN: İNSAN KAYNAKLARI BİRİMİ GÖKHAN BAKKALOĞLU İRTİBAT NUMARASI : 0531 081 5989

 


İş İlanı (25.09.2023)

GENEL NİTELİKLER

Bünyesinde çeşitli sektörlerden şirketleri barındıran ve Türkiye'nin ilk 500 ihracatçı firmalarından Aslankaya Grup'un son yatırımı, Türkiye'nin en büyük sabun ve gliserin üretim tesislerinden biri olan Aslankaya Kimya ve Sağlık Ürünleri A.Ş. fabrikamızın laboratuvar biriminde görevlendirilmek üzere KİMYA Mühendisleri aramaktayız; Üniversitelerin Kimya Mühendisliği veya Kimya bölümünden mezun, Tercihen daha önce Katı Sabun, Sıvı Grubu (şampuan, sıvı sabun vb.) veya kozmetik imalat sektörlerinde çalışmış ve bu konuda deneyimi olan  Girdi, ara ve son ürün analizlerini yapabilen, Microsoft Ofis ve ERP programlarını etkin olarak kullanabilen, Kalite Yönetim Sistemlerine hakim, Yenilikçi ve gelişime açık, takım çalışmasına yatkın, Güçlü organizasyon becerisine sahip, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Orta derecede İngilizce dil bilgisine sahip Seyahat engeli bulunmayan takım arkadaşları aranmaktadır.

Adres: 5. Organize Sanayi Bmlgesi 83557 nolu cd. No:8 Şehitkamil/GAZİANTEP

İrtibat; Mesut ARSLAN Tel: 0533 486 2101

Mehmet Şirin AKPINAR Tel: 0530 702 9501

ASLANKAYA KİMYA VE SAĞLIK ÜRÜNLERİ SAN. A.Ş. 5. Organize Sanayi Bölgesi 83557 Nolu Cd. No: 8 Gaziantep / TÜRKİYE

 


İş İlanı (24.09.2023)

ONUR COTTON AŞ firması pamuk iplik alanında faaliyet göstermektedir. Firmamız bünyesinde aşağıdaki alanlarda mühendis ihtiyacı bulunmaktadır.

Planlama Mühendisi: Tercihen Makine, Tekstil Mühendisi

İrtibat: Mehmet KURT

Tel: 0342 502 2929

Görev yeri: 3.Organize Sanayi Bölgesi 83328 Nolu Cadde No:2 Şehitkamil GAZİANTEP

 


İş İlanı (23.09.2023)

Microfiber Tekstil A.Ş. firması Non-wowen kumaş alanında faaliyet göstermektedir. 

www.microfiber.com.tr

Firmamız bünyesinde aşağıdaki alanlarda mühendis ihtiyacı bulunmaktadır. 

Planlama Mühendisi: Tercihen Makine, Tekstil, Kimya veya Malzeme/Metalürji Mühendisi

İrtibat: Umut Yalçın
Tel: 0539 8862946

Görev yeri:
Kilis Organize  Sanayi Bölgesindeki fabrika için

 


İş İlanı (22.09.2023)

Firmamıza ilgili üretim alanında işletme mühendisi olarak yetiştirilmek üzere;

Aşağıdaki kriterlerde erkek çalışma arkadaşları alınacaktır.

- Askerlikle ilişiği olmayan

- İmalat ve üretim kısmında görev alacak

- Tercihen sektörde deneyimli

- İngilizce yabancı dili olan

- Endüstri – mekatronik ve kimya mühendisliği mezunu

Adayların öncelikle ik@sunpet.com.tr adresine özgeçmişlerini mail olarak göndermeleri gerekmektedir.

 


İş İlanı (19.09.2023)

4. OSB de bulunan Gıda sektöründe faaliyet gösteren bir firmada tercihen çikolata gofret konusunda deneyimli İngilizce bilen 3-4 Gıda Mühendisi alınacaktır. Deneyim tercih sebebidir. İlgilenen kişiler CV'lerini gönderebilirler. (iletişim: +90 505 405 97 52)

 


İntörn Uygulaması (18.09.2023)

UNİTED SOLAR ENERJİ SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ. FİRMASINDA İNTÖRNLÜK YAPMAK İSTEYEN ÖĞRENCİLER 0342 360 82 22 OFİS NUMARASINDAN İLETİŞİME GEÇEBİLİRLER.


İş İlanı (25.10.2023)

 


İş İlanı (25.12.2023)

Gıda ve Kozmet


İş İlanı (02.01.2024)

4


İş İlanı (17.01.2024)

GE


İş İlanı (18.01.2024)

A


İş İlanı (03.04.2024)

Gazia

 


İş İlanı (05.04.2024)

Antakya Merkezde yer alan 650 konutlu Emlakkonut Projesi için;

Harita Mühendisi

Topoğraf


İş İlanı (13.04.2024)

Bkrc Endüstriye


İş İlanı (13.04.2024)

Üretim Mühendisi